fbpx

סניף רמלה

דוד רזיאל 1, קניון עזריאלי רמלה (קומה עליונה)

היי, אנחנו באלנס.

איך אנחנו אומרים? אימוני פרימיום במחירי ״low cost” מי אמר שצריך לקרוע את הכיס כדי להתאמן כמו שצריך?
חודש ראשון במחיר סופר מיוחד לנרשמות דרך האתר בלבד!

אימון בשבוע

חודש ראשון ב-130 ₪ בלבד
בהזנת הקופון: b1
32
שלושים ושניים וחצי ש"ח לאימון בחודש הראשון
  • קביעת תורים אונליין מכל מקום ובכל זמן​
  • עלות חודשית קבועה של 190 ₪ בלבד

2 אימונים בשבוע

חודש ראשון ב-250 ₪ בלבד
בהזנת הקופון: b2
31
שלושים ואחד וחצי ש"ח לאימון בחודש הראשון
  • קביעת תורים אונליין מכל מקום ובכל זמן​
  • עלות חודשית קבועה של 360 ₪ בלבד

3 אימונים בשבוע

חודש ראשון ב-360 ₪ בלבד
בהזנת הקופון: B3
30
שלושים ש"ח בלבד לאימון בחודש הראשון
  • קביעת תורים אונליין מכל מקום ובכל זמן​
  • עלות חודשית קבועה של 480 ₪ בלבד
הנמכר ביותר
רשת באלנס balance

פילאטיס מכשירים רמלה

באלנס רמלה חרטה על דיגלה לייצר לתושביה שגרת אימוני פילאטיס מכשירים ברמה המתקדמת בעולם, עם המכשירים החדשניים ביותר והמאמנים המקצועיים ביותר וכל זה מבלי לקרוע את את הכיס. הגישה שלנו לתחום הכושר היא שמדובר בצריכה בסיסית והיא מגיעה לכל אדם באשר הוא, לכן הצלחנו לספק חווית אימונים מיוחדת במינה, לעצב עבורכם סטודיו מהמם במתחם נגיש ונוח להגעה (הקומה העליונה בקניון עזריאלי, דוד רזיאל 1) עם מאמנים בעלי תודעת כושר (ושירות!) גבוהה במחירי LOW COST.

צוות הסטודיו מזמין אתכן לנסות את אחד ממסלולי האימונים שלנו המספקים מענה למתחילות, בינוניות ומתקדמות עם מחירים שקופים ואפשרות לקביעת תורים לאימוני פילאטיס מכשירים ברמלה ללא צורך בשום שיחת טלפון. פשוט נכנסות ללו"ז המתעדכן של הסניף ובוחרות את התור המועדף לפי התאריך הרלוונטי, השעה והמאמנ\ת.

הלו"ז שלנו

באלנס רמלה הינו סניף חדש ובימים אלו הוא בהרצה וייתכן שמספר השיעורים נכון לימים אלו מצומצם. יחד עם זאת אנחנו דוגלים בשקיפות מלאה וגאים להציג לך את מערכת השעות שלנו עם כל השיעורים הקרובים לפי תאריכים, שעות ומאמנות. אנחנו מחכים לך בסניף!

האפליקציה של באלנס

האפליקציה הייעודית של באלנס רמלה מאפשרת לכם לקבוע מכל מקום בעולם ובכל זמן שיעורי פילאטיס מכשירים על בסיס מקום פנוי, כל שעליכם לעשות לאחר רכישת המנוי מתוך החבילות המוצעות בעמוד זה הוא להוריד את האפליקציה ולבחור את התאריכים והשעות שמתאימות לכן.

כמו פילאטיס מזרן (השיטה המסורתית) גם פילאטיס מכשירים הינו תחום שפרץ משמעותית בתקופת הקורונה. ההבדל בין השניים הוא שבסקטור המכשירים ניתן לעבוד לא רק על משקל גוף אלא לשפר את המשקלים על בסיס קבוע וכך להגיע לתוצאות משמעותיות יותר. עד היום רבות נמנעו מלחפש דווקא "מכשירים" בעקבות העלויות הגבוהות, רשת באלנס מוכיחה שאפשר גם לא להתפשר וגם לא לקרוע את הכיס.

אכן כן! המקום נולד לשם העצמתו וקידומו של התחום בישראל, כל המאמנות עברו הסמכה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובתקנים מחמירים בכדי לאפשר חווית אימוני פילאטיס מכשירים ברמה הגבוהה לא רק ברמלה אלא בישראל.

בקניון עזריאלי! בכתובת "דוד רזיאל 1, רמלה" בקומה העליונה. יש לכם חנייה בשפע וביתר מתחם הקניון תוכלו לעשות את שאר הסידורים.

אנחנו מאפשרים לבצע כל פעולה באמצעות מס' לחיצות כפתור! החל מלקבוע אימונים דרך האפליקציה הבלעדית שלנו ועד לחידוש והרשמה כמנוי בבאלנס רמלה.

זה משתנה. מתאמנות קבועות שמבצעות מס' אימונים בשבוע ייהנו כמובן ממחיר טוב יותר אבל וזה משתנה בהתאם לכמות האימונים. יחד עם זאת אנחנו יכולים לספר לספר לכם שאפשר להגיע למחיר מוזל של עד 40 שקלים בלבד לאימון. ואם לרגע חשבת שהתפשרנו על המסביב את מוזמנת להגיע למתחם ולהבין לבד שמדובר בלא פחות מפרימיום.

אנחנו מחכים לכם.ן

ועכשיו בהרשמה מוקדמת במחירי pre-sale שלא יחזרו על עצמם! החל מ- 37.5 ₪ לאימון פילאטיס מכשירים! השאירו פרטים ונחזור אליכם עם ההטבה:

ידוע לי שבהשארת פרטיי האישיים אני מאשר/ת קבלת שיחת טלפון, הודעת whatsapp' מייל או כל ערוץ תקשורת אחר מטעם באלנס רמלה ונציגיה, וזאת גם אם ועל אף שפרטיי נמצאים במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן.